Adverteerders & Sponsoren - 2013
Naam  Telefoon Website
A.Kant Oliehandel 0183-441249 www.kantoliehandel.nl
Adviesbureau Ansems V.O.F. 0416-391739  
AH / Bruna / Marskramer Sleeuwijk 0183-301497 http://www.ahsleeuwijk.nl/
Altena Koelservice 0416-693970 www.altenakoelservice.nl
Ambachtsbakker Schouten 0183-441501 http://www.ambachtsbakker.nl/
Antiquariaat de Sfinx 0183-310497 www.de-sfinx-boeken.nl/
Autobedrijf de Graaf 0183-304064 www.autobedrijfdegraaf.nl
Autobedrijf 't Centrum 0416-351563 www.autobedrijfcentrum.nl
Autobedrijf Thur Genderen 0416-351156 http://www.thur.nl/
Autobedrijf Uitwaard 0183-448539  www.uitwaard.nl/
Autobedrijf Van Andel 0183-301610 www.rickvanandel.nl
Autobedrijf van de Water 0183-401314 www.autobedrijfvandewater.nl
Automobielbedrijf Bakker Renault 0183-403212 www.bakker-renault.nl
Autoservice Jeroen van Wijk 0416-391424 www.autoservicevanwijk.nl
Ballegooyen Modes 0416-391230 www.ballegooyenmodes.com
Biesheuvel Autosport 0183-403400 www.biesheuvel.nl
Bistro "De Heerlijckheid" 0183-309699 www.bistro-deheerlijckheid.nl
Bistro NOK 0183-302034 www.bistronok.nl
Booijman Foodimpuls BV 0183-443315 Dit e-mailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft JavaScript nodig om het te kunnen bekijken
Bouw- en Aannemingsbedrijf W.H. Van Andel v.o.f. 0183-401293 http://aannemersbedrijfwhvandelvof.klusspot.com/?p=contact
Bouwie doe-het-zelf-OUTLET 0183-510750 www.bouwie.info
Branderhorst Groenrijk Eethen 0416-351112 http://www.groenrijk.nl/GroenRijk-Vestiging-GroenRijk-Eethen-Branderhorst
CAB holland bv 0183-611811 www.cabholland.com
Café 't Hoekske 0183-307139 https://twitter.com/cafethoekske
Cafetaria 't Rond 0183-304868  
Chinees Cantonees Restaurant Long Sing 0183-307333  
Chinees Kantonees Japans Restaurant Lotus - Giessen 0183-442988  
Colijn Aannemersbedrijf BV 0183-401011 www.colijn.nl
Combee Kunststoffen     0183-441417       
Daveco Accuverkoop 0183-501016 www.daveco.nl
De Slagwerkgarage  06-83231897 www.deslagwerkgarage.nl
Duijster Carrosserie & Wagenbouw 0183-449355 www.duijster-carrosserie.nl
Eethuis Shoarma Uskudar 0183-302041  
Elektrotechnisch installatiebureau NGJ van Vugt bv 0183-441413 www.vanvugt-elektro.nl
Elsert Banden 0183-449533 www.elsert.nl
Evenhuis Inspectie & adviesbureau 0183-600690 www.evenhuisadvies.nl
Fixet Rijswijk 0183-441139 www.fixet.nl
Fruhatec b.v. 0416-392300 www.fruhatec.com
Garage de Witte 0183-301930 www.garagedewitte.nl
Gehlmax 0183-502311 www.gehlmax.nl
GroenRijk Branderhorst Eethen 0416-351112 www.tuincentrum-webshop.nl
Hakkesteeg 0183-304315 http://www.hakkesteeg.nl/
Handelsonderneming De Joode  0183-442740  www.de-joode.nl 
Harry Onderhoud 0183-303030  
Hekwerkcentrum Nieuwendijk 0183-401585 www.hekwerkcentrum.com
Hotel - Café - Restaurant "De Koppelpaarden" 0416-391264 www.dekoppelpaarden.nl
Hotel Woudrichem 0183-307646 www.hotelwoudrichem.nl
HvW Autoservice Schijndel 06-19564520  
Inbouwcenter Carnoud 0416-695200 www.carnoud.nl
Installatiebedrijf A.Hartman 0183-301564 http://www.installatiebedrijfnederland.nl/bedrijfspresentatie/42838/index.html
Installatiebedrijf Nuvelstijn 0183-301394 www.nuvelstijn.nl
J. Dekker VOF - Nieuwbouw, Verbouw, Restauratie 0416-351147 www.aannemerdekker.nl
Jacht techniek Buis BV 0183-449622 www.jachttechniekbuis.nl
Jack Oosterwijk Aanhangwagens 0183-304076 www.jackoosterwijk.nl
Jolan 06-37194932 https://www.facebook.com/bloemerij.debosviool
Kanselaar Juweliers 0183-509414 www.juwelierkanselaar.nl
Kruiden & Jasmijn   0183-310242 www.kruidenenjasmijn.com
L. Van Wijk   0183-403416  
LF Sport 0183-501919 www.lfsport.nl
MCD Supermarkt 0183-510030 http://www.mcd-supermarkt.nl/newsletter_group_nl.html?nlGroupId=70
Metaal Techniek Morée 0183-304776 www.mtm-moree.nl
Mol & Roubos Makelaardij 0183-304689 www.molroubosmakelaardij.nl
Mome Productions 0183-310379 www.momeproductions.com
Myron BV Relatie- en Jubileumgeschenken 0183-302935 http://bronsgieterijmyronbv.com 
O.C.S. Office Cabling Systems 0183-309425  www.officecablingsystems.nl
O.K. Bouw 0183-448991 http://www.bedrijfshallen.nl/
O.V.O. Oudendijk 0183-302894 http://www.ovo-oudendijk.nl/
OKÉ FM 0416-660361 www.oke.fm
Oude Raedthuys 0183-304557 www.ouderaedthuys.com 
P. de Visser Werkendam B.V. 0183-501877 www.pdevisser.nl
P.Combee Schilder-, glas- en behangbedrijf 0183-310296‎  
P.Schalken Installatiebedrijf 0416-391667  
Paans Makelaars 0183-301000 www.paansmakelaars.nl
Package Control (Nederland) BV 0183-443700 www.pakvast.nl
Pannekoekenbakker Woudrichem 0183-303927 www.pannekoekenbakker.nl
PARCON  B.V.  0183-500354 http://www.parcon-werkendam.nl/
Pellikaan Bestratingen 0416-351963  
Perfo Tech Asperen B.V.  0345-611522 www.perfotech.nl   
Peter Vink Transportbedrijf 0183-440966  
Pruyssen Daken en Gevels / Removas Asbestverwijdering 0183-441597 www.pruyssengroep.nl
Raadgevend Ingenieursbureau METZ bv 0183-441377 www.metzbv.nl
Restaurant de Stroming 0183-307017 www.restaurantdestroming.nl
Roli Sport 0183-309411 www.rolisport.n
Rotonde Tankstations 0183-303430 www.rotonde-tankstations.nl
Roubos 0416-392929 www.roubosautos.nl
Rowij Bouwchemie BV 0162-430909 www.rowij.nl
Schadeherstel Cornet Veen 0416-691151 www.cornet-autoschade.nl
Schenkerij de Teerkamer 0183-307025 http://www.schenkerij-deteerkamer.nl/
Schoenmode de Rooij 0416-391282 http://derooij.linefootwear.nl/
Secrève Gevelrestauratie 06-27388779 www.gevelrestauratie-secreve.nl
Servicebioscoop Hollywoud Almkerk 0183-307286 www.hollywoud.nl
Slagerij Nieuwkoop 0183-441798 http://woudrichem.allewinkels.net/winkels/slagerij-nieuwkoop-rijswijk-nb.html
Snuffel 0183-302632 www.naaiateliersnuffel.nl
Spekkink C&R 0183-661200  www.spekkink.nl
Stelt Metaal Techniek 0183-403222 www.vanderstelt.nl
Struik & Partners Bouwkundig Buro 0183-309321 www.burostruik.nl
Studio Biesbos 0183-504773 www.keuken-sanitair-biesbos.nl
t Rondeel 0183-301771 http://www.rondeel-woudrichem.nl/
t Woerkums Reisbureau/ Drogisterij 4u 0183-307370 www.woerkumsreisbureau.nl
Terracon Funderingstechniek BV 0183-401011 www.terracon.nl
Univé Rivierenland   0183-501044 http://www.unive-rivierenland.nl/
Van der Kolk & Vos Staalbouw 0416-696302 www.kolk-vos.nl
Van der Pol Borduur Design 0416 696924 www.borduurdesign.com
Van der Straaten's Assurantiekantoor/Biesbosch Assuradeuren 0183-501598 www.uwverzekeringskantoor.nl
Van Engelen Caravans 0183-302912 www.vanengelencaravans.nl
Van Helden Tweewielers 0183-443527 www.helden2w.nl
Van Wouwen Hairfashion 0183-307070 www.vanwouwenhairfashion.nl
Vanderplas 0183-441197 http://www.vanderplas-giessen.nl/
Varizon 0183-311828 www.varizon.nl
Verbaan 0183-678797 www.auto-enbandenserviceverbaan.nl
Verkeersschool Kees de Vaan 0416-693068 www.keesdevaan.nl
Verschuur Verspaningstechniek 0416-691345 www.verschuurverspaning.nl
Versteeg Marktslager 0183-443477  
Vervoersbedrijf van Helden 0183-441314 www.taxivanhelden.nl
Watertech 0183-443155 www.watertech.nl
Zijlstra infra bv 0183-441222 www.zijlstrainfra.nl
 
 © Stichting Comité Autocross Woudrichem